Zwierzęta domowe dla wielu swoich właścicieli są członkami rodziny. I tak też są traktowane. Psy i koty mają nie tylko znakomite jedzenie i objęte są opieką weterynaryjną, ale posiadają własne miejsca do spania. Legowiska dla zwierząt ustawiane są w salonach, jadalniach, sypialniach, w dużych mieszkaniach bywa ich nawet kilka, zwłaszcza jeśli dom zamieszkuje więcej niż jedno zwierzę. Współczesne legowiska dla zwierząt są wygodne, ale także estetyczne. Kto zechce, może dopasować je do wystroju wnętrza, tworząc w nim spójną aranżację wraz z klasycznymi meblami.

Legowisko dla psa

Legowisko dla psa to miękkie miejsce, w którym psiak może wypoczywać w ciągu dnia i spać w nocy. Psy strzegą swojego terytorium, a miejsce do spania jest im niezbędne do dobrego samopoczucia. Jednocześnie potrafią obchodzić się z legowiskiem mało delikatnie. Stąd też polecamy, by zawsze szukać legowiska dla psa, które zostało wykonane z trwałych materiałów, odpornych na gryzienie, drapanie, odkurzanie, wielokrotne pranie i suszenie. Legowisko dla dużego psa powinno gwarantować psiakowi wygodne ułożenie całego ciała. Powinno leżeć w miejscu ustronnym, ale z dobrym widokiem na cały teren, którego pies instynktownie pilnuje. Legowisko dla małego psa zajmuje znacznie mniej miejsca, stąd i możliwości aranżacyjne w przestrzeni są większe. Nie jest ważne, czy legowisko dla psa będzie małe, czy wielkie, może mieć ono różnorodne kolory i kształty, nawiązywać do stylu nowoczesnego i klasycznego, dlatego każdy właściciel czworonoga znajdzie to idealne.

Legowisko dla kota

Chociaż mówi się, że kot śpi tam, gdzie chce, a nie tam, gdzie tego oczekuje właściciel, miękkie, wygodne legowisko dla kota zapewni każdemu mruczkowi komfort i dobre samopoczucie. Legowiska dla kotów wykonane są z trwałych tkanin, mają kształty wpisujące się w wystrój nowoczesny i klasyczny mieszkania. Można je umieszczać na podłodze, na drapakach, półkach czy szerokich parapetach, wszędzie tam, gdzie kot czuje się bezpiecznie. Legowiska dla kotów to poduszki i kojce w kształcie poduszek, pontonów, a nawet wytwornych szezlongów, które zawsze wyglądają znakomicie.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl