Praktyczna półka na gazety pozwoli na zapanowanie nad nieładem w stercie periodyków. Ma funkcję praktyczną, ponieważ w domu umożliwia wyznaczenie jednego, stałego miejsca do przechowywania gazet, ale także spełnia funkcję dekoracyjną. Przyjemny dla oka i trwały gazetownik można zamontować w przedpokoju, kuchni, w salonie albo w gabinecie, wszędzie tam, gdzie prasa ma być pod ręką.

Nowoczesny stojak na gazety

Oferowane przez nasz sklep półki na gazety to proste w formie, wykonane z naturalnych materiałów gazetowniki, które sprawdzą się w każdym stylu aranżacyjnym. Półka na gazety może być wykorzystana w mieszkaniu w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym czy vintage. Nieprzekombinowany i drewniany gazetownik pomieści kilka magazynów, pozwalając mieszkańcom domu na swobodny dostęp do ulubionych periodyków.

Stojak na gazety - różne zastosowania

Praktyczna i prosta półka na gazety może zostać wykorzystana w różnorodny sposób. W kuchni może odgrywać rolę podręcznej półki na kucharskie książki, w pokoju dziecka przyda się do przechowywania bajek i opowiadań dla najmłodszych, w gabinecie czy poczekalni spełni funkcję miejsca na ulotki, ankiety i broszury. Praktyczny gazetownik może więc sprawdzić się w wielu miejscach, ograniczając nieład i gwarantując dostępność do książek, gazet i innych materiałów piśmienniczych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl