Estetyczny i trwały stół jest niezbędnym wyposażeniem jadalni, salonu i kuchni. Stół wykorzystywany jest do spożywania posiłków, ale także jest miejscem rodzinnych spotkań. Oferujemy stoły okrągłe, prostokątne, do kuchni i do salonów, wysokie, niskie, małe, duże oraz rozkładane, dzięki czemu każdy klient znajdzie stół idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Stół okrągły

Stół okrągły to mebel niezwykle uniwersalny, idealny zwłaszcza do małych pomieszczeń, w których ważna jest wolna przestrzeń. Stół okrągły rozkładany to znakomite rozwiązanie tam, gdzie od czasu do czasu przychodzą goście lub gdzie stołuje się więcej osób nie na co dzień, ale od czasu do czasu. Stół okrągły może opierać się na klasycznych nogach lub na jednej stabilnej podstawie. Kształty i kolory oferowanych stołów okrągłych idealnie sprawdzają się zarówno w jadalniach, jak i salonach, w których potrzebny jest stół kawowy.

Stół prostokątny

Stół prostokątny to najlepszy model stołu do pomieszczeń, w którym miejsce do jedzenia znajduje się pod ścianą lub oknem. Oferujemy stoły prostokątne o niewielkich rozmiarach, jak i modele rozkładane. Stół prostokątny rozkładany jest meblem, który na co dzień nie zajmuje wiele miejsca, ale gdy zachodzi taka potrzeba, można za pomocą kilku ruchów znacznie go powiększyć. Stół rozkładany prostokątny sprawdzi się w salonie, jadalni i kuchni, może służyć też jako miejsce do pracy, nauki i zabawy.

Stół barowy

Na uwagę zasługuje stół barowy, czyli mebel zaprojektowany z myślą o lokalach gastronomicznych. Wysoki stół barowy zapewnia komfort siedzenia, idealnie pasuje do tradycyjnego baru i nowoczesnej restauracji, można go także wykorzystać w domu. Stół barowy do kuchni można ustawić w małym pomieszczeniu, z którego korzystają dwie osoby. Jego mobilność umożliwia swobodne przestawianie mebla tak, aby aranżację można było dostosować do oczekiwań domowników i użytkowników lokalu.

Stoły kuchenne

Nie w każdym mieszkaniu można pozwolić sobie na wydzielenie osobnej jadalni albo urządzenie strefy jadalnianej w salonie. Jednak także kuchnia może znakomicie odgrywać rolę miejsca do spożywania posiłków. Stoły kuchenne są tak produkowane, by przetrwały nawet trudne warunki panujące w kuchni i sprawdziły się jako meble do jedzenia posiłków, do pracy czy odrabiania lekcji. Stół do kuchni jest więc meblem uniwersalnym, stabilnym i wyjątkowo odpornym. Do małych wnętrz polecamy stoły kuchenne okrągłe lub prostokątne, dobrze sprawdzi się także stół kuchenny rozkładany, który na co dzień zajmuje niewiele miejsca, ale gdy zajdzie taka potrzeba, pomieści nawet kilka osób.

Stół barowy ATLANTA Stół barowy ATLANTA
Producent: MaloDesign
Cena: 609,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół Contrast Ragaba Stół Contrast Ragaba
Cena: 3 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół barowy SIENA 60 Stół barowy SIENA 60
Producent: MaloDesign
Cena: 729,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół DAKOTA Stół DAKOTA
Producent: MaloDesign
Cena: 819,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół jadalniany ALANO CustomForm Stół jadalniany ALANO CustomForm
Producent: CustomForm
Cena: 4 495,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół jadalniany CROSS CustomForm Stół jadalniany CROSS CustomForm
Producent: CustomForm
Cena: 4 695,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół jadalniany FELD CustomForm Stół jadalniany FELD CustomForm
Producent: CustomForm
Cena: 4 695,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół jadalniany FLY CustomForm Stół jadalniany FLY CustomForm
Producent: CustomForm
Cena: 4 395,00 zł
szt.
zobacz więcej
Stół jadalniany HOFER CustomForm Stół jadalniany HOFER CustomForm
Producent: CustomForm
Cena: 4 695,00 zł
szt.
zobacz więcej
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl